Ремонт холодильников Одесса

Ремонт холодильников в Одессе на дому, недорого. С 7.00 до 23.00.

Звоните
063 705-09-41

096 925-87-91

063 705-09-88

@Remontol

27 января 2023 202

Фільтри для води: які найефективніші

Фильтр для воды

Якість води у багатьох регіонах України залишає бажати кращого. Аква підходить для гігієнічних процедур, але не для вживання або приготування їжі. У воді присутні шкідливі мікрочастинки, що здатні навіть змінювати її смак. Щоб очистити рідину зі свердловини, українці використовують фільтри. Розглянемо основні види обладнання та визначимося, які з них найкращі.

Фильтр для воды

Глечики: мобільність та доступність

Глечики — розповсюджений тип фільтрів. Їх легко придбати у звичайних крамницях. Конструкція складається з:

  • резервуара для води з-під крану;
  • фільтраційного елементу;
  • ємності для очищеної акви.

Пропускна здатність такого обладнання складає приблизно 1 літр на 5–7 хвилин. Глечик ефективно очищає воду від піску та інших крупних фракцій, на жаль, він не справляється з хімічними сполуками. Основні переваги такого фільтру — невисока вартість, мобільність та невеликі габарити.

Глечик зручно зберігати у холодильнику або на кухонному столі. Ресурс одного фільтру-картриджа приблизно становить 300 літрів, потім його необхідно замінити. Глечики призначені для індивідуального використання.

Мембранні конструкції: особливості та переваги

Це одні з найпопулярніших моделей для квартир та будинків. Конструкція складається з трьох колб. Перша очищає від піску та іншої органіки великих розмірів. Інші два резервуари видаляють з води хлор, залізо, виконують сорбцію шкідливих елементів та сполук. Переваги таких конструкцій:

  • довговічність — ресурс досягає 1000–2000 літрів;
  • продуктивність — швидкість очищення становить до 2,5 л/хв.

Якість знезараження води набагато вища, ніж при використанні «глечиків». Цей варіант кращий, якщо у вашому регіоні аква насичена хімічними сполуками.

Системи зворотного осмосу: ідеальна якість води

Обладнання схоже на мембранне, але відрізняється останнім резервуаром. Перші дві колби очищають акву від органічних сполук, а останній — на молекулярному рівні від хімічних домішок. Завдяки цьому будь-яка вода, яка потрапляє всередину, стає повністю придатною для споживання.

Для підтримки стабільного тиску необхідно додатково встановлювати насоси. Вода, що пройшла через системи зворотного осмосу, подається у спеціальний бачок, який теж купується окремо. Враховуйте, що вартість таких конструкцій вища, ніж попередніх моделей.

Який фільтр обрати

Перед купівлею треба врахувати якість акви у регіоні. Якщо хімічні сполуки майже відсутні, можна придбати глечик або мембранну конструкцію. Коли вода занадто насичена хлором або іншими мікроелементами, варто обрати систему зворотного осмосу.

Пам’ятайте, що на якості акви не можна економити. Від неї залежать смак напоїв та їжі, самопочуття людини. Рекомендуємо встановити систему зворотного осмосу, щоб бути впевненим у якості споживаної води. Очищена аква — запорука міцного здоров’я!